login
 
قوانین و مقررات

به سایت ویزیت نت خوش آمدید . آنچه می خوانید قوانین و چهارچوب های سایت ویزیت نت است . این قوانین بر فعالیت تمامی کاربران و مسئولان سایت ویزیت نت حاکم می باشد و رابطه مدیران ، کاربران و بازدیدکنندگان در چهارچوب همین قوانین تعریف می شود . خواندن و موافقت با این قوانین قبل از عضویت در سایت برای همه کاربران لازم می باشد . ویزیت نت از کاربرانش انتظار دارد که پس از عضویت نیز با مراجعه به قسمت قوانین و مقررات در جریان تغییرات احتمالی در این قوانین قرار بگیرند .
نوع سرویس :

سایت Visitnet.ir سایتی است تبلیغاتی که تمامی مشاغل قانونی و دارای مجوز میتوانند بصورت رایگان اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در قالب آگهی تبلیغاتی در سایت درج نمایند.همچنین سایت ویزیت نت فضایی مجازی برای خرید و فروش ملک،خودرو،انواع کالا،لوازم نو و دست دوم نیز می باشد و عموم کسانی که نیازمند خرید یا فروش ملک،خودرو،کالا،لوازم،محصول یا خدمات ( قانونی و دارای مجوز ) خود هستند میتوانند بصورت رایگان اقدام به ثبت یا جستجوی آگهی مورد نظر خود نمایند. مدت اعتبار آگهی های ثبت شده در سایت ویزیت نت نامحدود میباشد و کاربران میتوانند بنا به صلاح دید خود آگهی هایشان را از سایت حذف کنند . سایت ویزیت نت تنها در صورتی اقدام به حذف آگهی کاربران میکند که از سوی مراجع قانونی ( وزارت ارشاد - بهداشت - صنعت و تجارت - مراجع قضایی - نیروی انتظامی و ... ) دستوری مبنی بر اینکه ( کاربر مورد نظر مرتکب جرم شده ، فاقد مجوزهای قانونی می باشد و یا قوانین کشور را نقض کرده است ) دریافت کند .

قوانین و مقررات عضویت و درج آگهی تبلیغاتی :

در صورتیکه بنا به دستور مراجع قانونی ( وزارت ارشاد - بهداشت - صنعت و تجارت - مراجع قضایی - نیروی انتظامی و ... ) و به دلیل عدم رعایت قوانین یا نداشتن مجوزهای لازم یک آگهی یا بنر تائید شده و در حال نمایش از روی سایت حذف شود هیچگونه وجهی مسترد نمیشود . همچنین چنانچه آگهی دهنده پس از آنکه سطح کاربری خود را به ویژه ارتقاء داد قبل از گذشت یک ماه انصراف خود را از کاربر ویژه بودن اعلام کند 60 درصد از هزینه پرداختی کاربر کسر شده و مابقی مرجوع خواهد شد.در صورت گذشت بیش از یک ماه امکان انصراف وجود ندارد و هیچگونه وجهی مسترد نمی گردد. صمیمانه تقاضامندیم قبل از واریز وجه ، ارتقاء سطح کاربری و ارسال آگهی یا سفارش بنر از مجاز بودن تبلیغ کالا یا خدمات خود و نیز اخذ مجوزهای قانونی لازم اطمینان حاصل نمائید .

بطور کلی تبلیغ و فروش هر نوع کالا ، وسیله یا خدماتی که امنیت ملی ایران ، حریم خصوصی شهروندان و قوانین کشور را نقض یا ارتکاب هر نوع جرمی را تسهیل یا تشویق نماید ممنوع می باشد .

از کلیه کاربران و بازدیدکنندگان گرامی سایت و مراجع نظارتی تقاضامندیم در صورت مشاهده مواردی مغایر با قوانین سایت و کشور با دفتر مرکزی سایت تماس بگیرند . ( 09332868296 )

از نمایش آگهی و تبلیغات دارای شرایط زیر معذوریم :

1. آگهی های مربوط به هرنوع فعالیت ماهواره ای از قبیل نصب ، راه اندازی ، فروش ، تجهیزات جانبی مثل کارت DVB و ...

2. آگهی های مربوط به فیلتر شکن ، VPN  و ...

3. آگهی های دارویی مربوط یه بزرگ کننده یا کوچک کننده اعضای بدن ، محصولات لاغری و چاقی ( قرص - پودر - ژل - چسب - کپسول ) و موارد مشابه که نیاز به مجوز های بهداشتی ، دارویی و پزشکی دارند .

4. آگهی یا تصاویر غیر اخلاقی و یا غیر مرتبط با موضوع آگهی ، مانند تصاویر زنان نیمه برهنه و موارد مشابه .

5. آموزش رقص یا موارد مشابه که منع قانونی و شرعی دارد .

6. آگهی تکراری و مشابه خصوصاً اگر در یک گروه اصلی باشند . مانند درج آگهی فروش مغازه در گروه اصلی املاک ، یا در دو زیر گروه غیر مشابه . مثال: ( گروه اصلی : املاک )>>( زیر گروه : آپارتمان ) یا ( گروه اصلی : املاک )>>( زیر گروه : مغازه ). در این مورد توجه داشته باشید چنانچه شما اقدام به ثبت مکرر و چندین باره یک آگهی در یک گروه مرتبط یا غیر مرتبط نمایید این اقدام از نظر موتورهای جستجو مانند (Google - Yahoo - Bing و ...) تقلب محسوب میشود و منجر به حذف یا کاهش رتبه آگهی شما در موتورهای جستجو میشود .

7. آگهی که در گروه غیر مرتبط به خودش درج شده . مثل: آگهی " جابجایی دانشجو " در گروه خدمات ساختمانی یا موارد دیگر .

8. آگهی مربوط به شو و فیلم های غیر مجاز و زبان اصلی ( دارای زیرنویس - دوبله و ... ) که دارای موارد غیر اخلاقی است .

9. آگهی های مربوط به کسب درآمد و پولدار شدن از طریق شبکه های هرمی و غیره .

10. آگهی های استخدام یا فروش که توصیه به واریز پول می نمایند و فاقد شماره تلفن ثابت ، آدرس معتبر و مجوز قانونی هستند. بطور کلی آگهی های استخدام فاقد تلفن ثابت و آدرس معتبر تائید نخواهد شد .

11. آگهی هایی که قوانین مربوط به حقوق مولف ، مترجم ، مخترع و صاحب اثر را رعایت ننمایند .

12. آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری و نقض قوانین و احتمال سوء استفاده در آن مشاهده شود .

13. آگهی با موضوع خودکار دوربین دار ، دستگاه استراق سمع ، دستگاه شنود ، دوربین مخفی ، دوربین دکمه ای ، سیم کارت شنود ، دستگاه های جاسوسی ، فروش بیسیم بدون مجوز ( در صورت ارائه مجوز قانونی و تائید نیروی انتظامی بلامانع است ) .

14. آگهی مربوط به طلایاب ، فلز یاب ، گنج یاب و ...

15. آگهی های مربوط به اخذ وام ، لیزینگ و موارد مشابه ( آگهی شرکت های لیزینگ معتبر با مجوز قانونی پذیرفته می شود ) .

16. برنامه یا آموزش های ( Hack - Crack ) و یا شکستن قفل .

17. فروش مکمل های ورزشی و تقویتی .

18. آگهی مرتبط به موضوعاتی چون ترک اعتیاد ، ترک سیگار و ...

19. آگهی مرتبط با همسریابی ، مشاوره خانوادگی ، و یا سایت های دوستیابی .

20. اجاره ، فروش و یا معرفی سایت ( DVD - VCD - CD - VHS ) پر شده از فیلم یا موسیقی .

21. ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن .

22. آگهی های مرتبط با گرین کارت .

23. خرید و فروش فیش حج تمتع و عمره .

24. خرید و فروش کلیه و سایر اعضای بدن .

25. درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی .

26. درج شماره حساب در متن آگهی .

27. آگهی هایی مانند انتقال سرباز و پرسنل نظامی و موارد مشابه به دلیل مسائل امنیتی ( حسب اعلام نظر پلیس فتا ) .

* در ویزیت نت از تائید و نمایش آگهی های نامعتبر خودداری می شود لیکن همواره قبل از هر گونه اقدامی در کسب اعتماد و اعتبار صاحبان آگهی دقت لازم را مبذول فرمائید . ویزیت نت تنها نمایش دهنده آگهی ها می باشد و هرگونه مسئولیت حقوقی و قضایی متوجه صاحب آگهی می باشد .

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرفی در کشور ( مانند موارد زیر ) جهت تائید آگهی لازم است :

1. آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویش های مختلف شود .

2. در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحاً و تصریحاً کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود .

3. آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید .

4. استفاده ابزاری از زن در آگهی ، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند ، مجاز نیست .

5. غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست .

در صورت مشاهده مواردی از این دست با دفتر مرکزی سایت تماس بگیرید . ( 09332868296 )

بخشی از فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ( موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ) محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای بکار می رود ( محتوای مرتبط با جرایم رایانه ای ) .

1. انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن یا معامله داده ها و نرم افزار هایی که صرفاً برای ارتکاب جرایم رایانه ای بکار می رود . ( ماده 25 قانون جرایم رایانه ای ) .

2. فروش،انتشار یا در دسترس قرار دادن غیرمجاز گذرواژه ها و داده هایی که امکان دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی دولتی یا عمومی را فراهم می کند . ( ماده 25 قانون جرایم رایانه ای ) .

3. انتشار یا در دسترس قرار دادن محتویات آموزش دسترسی غیر مجاز ، شنود غیر مجاز ، جاسوسی رایانه ای ، تحریف و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی . ( ماده 25 قانون جرایم رایانه ای ) .

4. آموزش و تسهیل سایر جرایم رایانه ای . ( ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ) .

5. انتشار فیلتر شکن ها و آموزش روش های عبور از سامانه های فیلترینگ . ( بند ج ماده 25 قانون جرایم رایانه ای ) .

6. انجام هرگونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شرکت های هرمی . ( قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور ) .

محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی .

1. انتشار و سرویس دهی بازی های رایانه ای دارای محتوای مجرمانه . ( مواد مختلف ق - م - ا  و قانون جرایم رایانه ای ) .

2. معرفی آثار سمعی و بصری غیر مجاز بجای آثار مجاز . ( ماده 1 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ) .

3. عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. ( ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ) .

4. تشویق و ترغیب به نقض حقوق مالکیت معنوی . ( ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و ماده 74 قانون تجارت الکترونیک ) .

محتوایی که تحریک ، ترغیب یا دعوت به ارتکاب جرم می کند . ( محتوای مرتبط با سایر جرایم ) .

1. انتشار محتوای حاوی تحریک ، ترغیب یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خود کشی . ( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای ) .

2. تبلیغ و ترویج مصرف مواد مخدر ، مواد روان گردان و سیگار . ( ماده 3 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385 ) .

3. باز انتشار و ارتباط ( لینک ) به محتوای مجرمانه تارنماها و نشانی های اینترنتی مسدود شده ، نشریات توقیف شده و رسانه های وابسته به گروه ها و جریانات منحرف و غیر قانونی .

4. تشویق ، تحریک و تسهیل ارتکاب جرائمی که دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم ، تخریب اموال عمومی ، ارتشاء اختلاس ، کلاهبرداری ، قاچاق مواد مخدر ، قاچاق مشروبات الکلی و غیره . ( ماده 43 ق - م - ا ) .

5. تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر . ( بند 3 ماده 6 ق - م ) .

قوانین مربوط به کاربرانی که در سیستم همکاری و کسب درآمد سایت ویزیت نت بعنوان همکار ( نماینده ) مشغول به کار می باشند .

1. همکار موظف است تمامی قوانین سایت را مطالعه و در هنگام ثبت آگهی های خود و دیگران این قوانین را رعایت کند .

2. همکار باید از ارائه هرگونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئونات نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در تبلیغات و سایت های خود جداً پرهیز نماید .

3. همکار نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید .

4. در هیچکدام از سایت های همکار نباید آموزش دزدی ، ساخت بمب ، مشروبات الکلی ، اخبار کذب و دروغین ، کلمات و ترفند های غیر اخلاقی جهت افزایش آمار بازدید و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیت ها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد .

5. همکار باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید .

6. منافقین ، سلطنت طلبان ، صهیونیست ها و گروه های تکفیری حق عضویت در سیستم را ندارند .

7. درآمد همکار بر اساس جمع پورسانتهای حاصل از جذب کاربران ویژه در سایت می باشد که در حال حاضر میزان پورسانت دهی سایت به همکاران 10 درصد برای جذب هر کاربر ویژه می باشد .

8. همکار جهت برداشت درآمد خود از سایت باید سطح کاربری خود را به ویژه ارتقاء داده باشد و ماهانه فقط یکبار حق ثبت درخواست برداشت دارد .

9. سقف مجاز برداشت درآمد برای همکار 100 هزار تومان به بالا می باشد .

10. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار ، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد .

راهنمای خرید امن در اینترنت :

امن خرید کنید :

1. از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد .

2. هرگز پیش از دریافت کالا هزینه ای پرداخت نکنید .

3. اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد ، دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست . ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد .

4. در صورت امکان ، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید .

بیشتر احتیاط کنید وقتی ...

1. قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد ، عالی به نظر می رسد .

2. فروشنده یا خریداری که بی دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می پرسد .

3. می خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه های پلیس یا شعب بانکها قرار بگذارید .

به خاطر داشته باشید :

1. در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم .

2. بهتر است نقدی معامله کنید ، چک و سفته ممکن است نقد نشود .

3. در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید .

4. بهتر است قبل از تحویل کالا یا خدمات خود در ازای چک های رمزدار بانکی ، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن چک اطمینان حاصل کنید .

پیام پلیس فتا : ( سایت پلیس فتا ) .

لطفاً پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه ، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده ، بصورت حضوری اطمینان حاصل نمائید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خدمات خود در ازای چک های رمزدار بانکی ، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن چک اطمینان حاصل کنید .

 

آگهی های مربوط به کاربران ویژه